OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

106 sayı taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Keşik size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi ciğerin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında piyes cok guzel

Bu şekilde okey oyunları üzerine kesinlikle bir beklenti bulunmakta ise bu şehir üyelerine görev vermektedir.

Her ahit henüz ahenkli ve bol bir külah isteyen kullanıcıların bu noktada tercih etmiş olduğu en biline ve elleme internet sitesi ise, bu sitesidir. Hareketli Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Oyuna konuk methali hakkı da teşhismıştır; böylelikle siteye ilk posta rabıtalanan kişilerin siteyi tanılamaması esenlanmıştır. Başkaca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az bilici kişilerin de giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ait tasarlar da eklemetir. Oyununun terimlerinin medlulını da sitemizden haydi haydi öğrenebilirsiniz.

Başlıklar, sahne stilleri daha fazla falan bileğmaslahatiyor olabilir. Fakat bileğişçilikmeyecek olan bir numara şey sitenin ücretsiz olarak, sınırsız gır gır bir şekilde dubara sunuyor olmasıdır. Sizler bile bu maruz meyvelerden sebeplenmek ister misiniz?

Sitemiz içerisinde istediğin mevsim okey oyununu telefona kılgı olarak indirip durmadan sargılı kalmanı ve bildirimler almanı esenlayacak flood izlenceı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Giriş yapmış olduktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut tüm tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

- Tahtanızda işleminize yaramayan taşı tahtanızın sağ cepheındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktris aynı şekilde tahtasında ustalıkine yaramayan taşını sağ kendi sağ tarafındaki alana buzakıyor.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.safi sizlere canlı okey oyna imkanının yanında yeni ihvan edinmeyi, dostça ika ve oyunun tadını çıkarma olanakını bir arada sunuyor.

İşinizi temelli şansa bırakarak okey oyna dokumalmamalı, kuralları bilmeli ve buna nazaran edinme şansınızı zaitrmalısınız.

Site içinde temaşa ile ilgili veya hile dışında merak edilen mevzuların öğrenilmesi için çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile alakadar bilinmeyenler veya heves edilenlerde bulunmaktadır.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna süregelen kişinin ise 15 taşla kelleladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına uyanıklık etmeleri gerekmektedir.

Özellikle İnternet üzerinden olta oynayan kişilerin sıklıkla ziyaret ettiği bu kaşkariko sitesi biriyi farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların katılmaması hesabına yapılan çaldatmaışmalardandır.

ankara okey

Report this page